| anonim_4396 a întrebat:

Acum am terminat proiectul la geografie despre Bulgaria. Intrebarea mea este : ce as putea scrie in ultimul slide? ( proiectul e in powerpoint ). Adica ceva mai special, nu sec, cum ar fi " Acesta a fost proiectul meu despre Bulgaria ". Multumesc. Fundda love struck

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

"Acesta este proiectul meu despre Bulgaria, pe care l`am facut cu foarte mult drag si din care am avut ce invata.Va multumesc pentru timpul acordat"

:*