| Ronni a întrebat:

Acum ca tot incepe scoala, care a fost cea mai frumoasa excursie in care ai mers împreuna cu colegii? Unde ți-ai mai dori sa mergi cu clasa in viitor?

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Diriga era paranoica, nu ne ducea nici pana in curtea scolii fara supraveghere excesiva. Nici banchet nu am facut din cauza ei.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ultima excursie a fost în clasa a XI-a; consider că a fost cea mai frumoasă pentru că am fost în foarte multe oraşe.
Plecând din Buzău am mers în Focşani, Mărăşeşti, Bacău, Piatra-Neamţ, Vatra Dornei, Borşa, Bistriţa-Năsăud, Vişeul de sus, Maramureş, Sighetul Marmaţiei, Săpânţa, Baia Mare, Zalău, Cluj-Napoca, Turda, Aiud, Alba-Iulia, Sibiu, Răşinari, Râmnicu Vâlcea, Piteşti, Târgovişte, Ploieşti şi Buzău, înapoi.
A durat 4 zile, dar mi-a plăcut mult pentru că am văzut foarte multe oraşe pe care nu le-am văzut, multe locuri, multe obiective turistice, etc.
A II-a excursie care mi-a plăcut la fel de mult a fost de fapt banchetul din clasa a VIII-a, pe care l-am făcut pe Valea Oltului.
Mi-aş dori să mai merg, dar din păcate am terminat cu liceul, m-am înscris la facultate.
Baftă!