| madutza_ubytzik a întrebat:

Acum cateva zile am achizitionat un nokia 2690 de la un magazin de specialitate. Desi e nou, cand introduc castile pentru a asculta muzica imi spune ""ACCESORIU NEAGREAT". Ce pot face sa imi mearga castile! Va rog ajutati-ma! Raspunsul cu care imi pot face tel sa mearga cu casti primeste funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand poate ca este din fabricatie. Am avut un tel in China facut si nu mergeau castile si radioul. Dar poti intra in setari si apesi accesoriu. Daca nu merge pune-l in garantie. Eu asa am facut, intr-o saptamana mi l-au adus si era perfect. Dar sa le spui sa iti schimbe castile. Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| Ruxy_2611 a răspuns:

Parerea mea este ca sunt castile de vina. Poate nu sunt potrivite pentru telefon chiar daca aparent au aceeasi mufa. thinking