| Aditzza213 a întrebat:

Buna
Acum cateva zile aveam o Bff, si dintr-o cearta banala acum suntem doar prietene...
Nu stiu... e ciudat.
Help!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai de vorba cu ea si lamuriti problema. E pacat sa pierdeti o prietenie adevarata dintr-o prostie. Toata lumea se cearta cu prietenii lor

5 răspunsuri:
| alecsStar a răspuns:

Parca era forever laughing BFF=Best friend forever

| greenwave666 a răspuns:

Man, incearca sa faci tu primul pas sper impacare! spune-i ca ai gresit si ca din vina ta v'ati certat... pentru ca zic eu, nu merita sa iti pierzi un/o prieten/prietena! ^_^

| SaTaRRaL a răspuns:

Daca sunteti bff cum zici o sa treceti peste si o sa reveniti la acelasi obiceiuri, dar nu uita sa lasi si tu de la tine si daca a fost vina ta cere-ti scuze.Dar daca nu o sa deveniti din nou bff inseamna ca nu ati fost niciodata asa ceva.

| Anonima5550121 a răspuns:

BFF inseamna Best Friend Forever. Cum sa fiti Bff doar cateva zile daca forever inseamna pentru totdeauna? Si daca vrei sa fie iar ca la inceput, mai lasa de la tine. Amandoua trebuie sa lasati de la voi. Daca ai putea sa ne spui mai detaliat, cum ar fi, care e motivul pentru care v-ati certat?

| Aditzza213 explică:

Pai eu vreau sa mai fim prietene, dar ea nu ma mai considera...