| byoana a întrebat:

acum cateva zile m-am certat cu pr mea cea mai buna pentru un baiat.Adica eu ii explicam ca baiatu ala vrea numa sa se culce cu ea, chiar el i-a spus ca daca se vor desparti lui nu ii pare rau decat in prima zi, i-a mai zis ca cica se imbata de dorul ei (el sta la vreo 3-4 km de ea si are si masina, poate sa vina oricand vrea el, dar nu vine, inventeaza scuze ca are treaba), daca mergem la un suc el imd o intreaba cu cine o fost si ce o facut, dar ea nu are voie sa-l intrebe ce o facut la nunta (adica el imd zice ca ea nu are incredere in el) si i-a mai spus ca il mai lasa mult timp asa fara sa-i de nimic. Ea e orbita nu isi da seama ce fel de baiat e pr ei, el a aburit-o cu ideea ca se va marita cu el si ei se vad o data la 1-2 saptamani.Cand m-am certat cu ea mi-a reprosat ca ma bag intre ei, dar nu m-am bagat intre ei chiar deloc adica ii spuneam ceea ce cred (nu i-am zis ca el vrea doar sa se culce cu ea). Ea este la primul prieten habar n-are de baieti pentru ca ea statea tot in casa nici pe afara nu iesea in plus baiatu ala are 22 de ani si ea 16. Ea a spus ca e sigura ca o jubeste si nu o insala, dar nu are cum pentru ca ea nu are pe nimeni care s-o informeze cf pr ei, cred ca sidaca are bate-o sau ar insela-o tot s-ar impaca cu el.Eu am mai avut pr pana acum si cam stiu ce le trece baietilor prin cap, dar in zadar incerc sa vb cu ea.Deci va rog cum o aduc la realitate? Help...

3 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Laso in pace sasi vada singura de rum si impacate din nou cu ea incearca sa nu o mai bati la cap cu sub. asta ptc e treaba ei si cand isi va da seama de greseala tot problema ei este tu las-o in pace ptc cum ai zis daca lar prinde ca o inseala sar pune la loc deci... u trebuie so sprijini atunci cand el ii va da papucii ptc nu mai e mult.

| byoana explică:

Si eu i-am spus ca nu va dura relatia si inca cred cu tarie acest lucru deocamdata sunt inca impreuna...

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Wow...nu ma mira povestea...am avut si eu un astfel de caz cu o prietena si i-am spus ca daca va continua asa va deveni sluga baiatului si peste 10 ani o sa stea singura acasa fara sa stie de lume pentru ca prietenii ei o sa o lase si ca va deveni ca o fantoma.Si iacatalaughing S`au despartitlaughing