| JustmeO a întrebat:

Acum cateva zile m-am intalnit cu un baiat care nu il mai vazusem de 3 ani. De cand ne-am vazut acum, am iesit. etc. El vrea sa fim impreuna, si eu vreau pentru ca imi place de el, si inainte imi placea de el, dar e o problema. Deci : azi m-am intalnit cu el intamplator si i-am zis ca vreau sa fiu cu el, si nah. el e mai direct, voia sa ne sarutam. si eu nu am vrut fiindca eram inghetata [ afara ploua si era foarte frig]. I-am zis sa ne vedem alta data cand o sa fie mai frumos afara. da el repede a zis pa si a plecat acasa. adica m-a lasat acolo asa, doar fiindca nu am vrut sa il sarutbatting eyelashes Dar totusi tin mult la el. Voi ce ziceti? Are rost sa mai vb cu el? Sa il sun? Mersi mult pentru raspunsurile utile happy

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Aiurea.

| Helper004 a răspuns:

Eu zic sa il suni si daca nu iti raspunde inseamna k s.a suparat... si daca iti raspunde ii explici si v.a intelegebig grin si daca e ii spui sa va intalniti