| anonim_4396 a întrebat:

Buna acum ceva timp am cunoscut un baiat ..am vorbit.i-am spus ca vreau sa fim doar prieteni pentru ca ne intelegeam prea bine.a fost de acord. dupa un timp ne.am distantat pentru ca el are prietena, ma mai suna din cand in cand si imi trimite sms-uri ne intalnim in autobuz de obicei facem naveta impreuna chiar daca nu suntem din aceias localitate ..in fine eu tot incerc sa il ignor dar nu pot acum imi pare rau ca nu am vrut sa fim impreuna si inca ceva de cate ori il vad am o senzatie de greata nu in sensul raulaughing ma simt ciudat incordata..cred ca il plac.Ce pot sa fac ca ne intalnim in fiecare zi.uneori ezitam si venam acasa cu taxi. Fundita

1 răspuns:
| anonimulus a răspuns:

Daca tu l-ai refuzat evident el s-a dus la alta fata probabil el voia sa fie cu cineva simtea nevoie de inca o persoana in viata lui si faptul ca tu l-ai refuzat la facut sa mai caute daca acceptai erai cu el si poate si atunci se mai uita si mai vorbea cu alte fete pentru ca asa sunt baieti dar depinde alti sunt alfel si tu spui acum ca tii la el pai incearca sa vorbesti cu el si sa vezi daca el simte ceva pentru tine ca poate o va lasa pe pritena lui pentru tine asta si daca tu iti doresti bineinteles. este o zicala care spune niciodata sa nu zici niciodata deci incearca si tu metode de a te apropia mai mult de el si nu ca o amica tongue te pup bafta