| Oxanelyy a întrebat:

acum decitva timp simpatezez un baiat ..am esit citeva ori cu el. dar nu am nimic ..adica nu ma intilnesc. si nu stiu ce sa fac. este gelos ca multi imi scriu comentarii la poze si le raspund dulce.iar astazi am esit si imi dadea tot felul de intrebari si i-am zis ca am un tatuaj sub piept iar el tot imi da de inteles ca vrea sex! ce sa fac? astept raspunsuri ghindite

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca vrea sex atunci va gasi daca i permiti apoi te va parasi pentru alta, eu zic sa il lasi balta

| Oxanelyy explică (pentru mona):

La asta m-am ghindit si eu. nu cred ca e timpul sa imi incep viata sexuala. ai dat un sfat bun iti multumeschappy

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Daca iti da de inteles ce vrea si ai inteles mesajul, e ok
Acum depinde de tine daca vrei sau nu, e alegerea ta.
Dar gandeste-te de doua ori inainte, nu cred ca ai avut inca timp sa-l cunosti mai bine si sa vezi ce fel de baiat e.
Bafta!

| IsabelaIssa a răspuns:

Odata ce iti da de inteles ce vrea, ce mai vrei sa stii? Tu decizi ce fel de fata vrei sa fi. Daca ii cedezi, vei fi o femeie usoara stiind ca doar asta vrea de la tine, si asa te va si trata. Asteapta sa gasesti un baiat mai cuminte care sa te merite, si sa te si iubeasca nu sa vrea doar sex.

| Oxanelyy explică (pentru IsabelaIssa):

Mersimult o sa tin cont de cuvintele tale!

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Oxanelyy):

Cu placere. Sper sa tii cont, spre binele tau.