| nebunianuarelimite a întrebat:

Acum doua zile am adus o fata la mine acasa,iar eu stau intr-o garsoniera cu parinti asa ca spatiul este mic. In camera mea se mai afle si unlucruri de ale parintilor intr-un dulap pentru ca eu nu aveam ce sa bag in el si undeva pe dulapurile de sus ale patului se afla cateva geci de ale melesi ale mamei mele. Si cand a venit la mine persoana respectiva a cotrobait, iar acum spune la toata lumea ca la mine in camera am haine de ale parintilor. E chiar asa un lucru rau?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este chiar asa de rau, dar altadata deschide ochii mari atunci cand aduci pe cineva la tine in camera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum ai descris situaţia, cu siguranţă ai adus-o pe aia la tine în garsonieră cu scopul de a vă juca Monopoly.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Ca ti-a umblat printre lucruri. Oamenii care se respecta ii respecta si pe ceilalti. Asa ca, atentie cand mai inviti persoane straine in casa.

| under89 a răspuns:

Exact ceea ce a zis si @neutrino, scurt și la obiect.
Fii mai atentă. Eu nu suport genul acesta de persoane; când le văd îmi vine să le f** una peste ceafă.
Și ce dacă le spune celorlați, de parcă ai fi singurul om care împarte locul cu alții. Nu trebuie să ai nicio jenă.
"Ganditi prea putin ca sa vorbiti atat de mult/ Nu v-ascult decat cand va f** in bot razand!"

| George3412 a răspuns:

Corect