| branzasnurr a întrebat:

Acum doua zile am citit un articol pe net in care scria in el: Dani Shay, o tanara care a devenit "virala" in ultimele 48 de ore datorita faptului ca arata exact ca Justin Bieber si ii imita inclusiv gesturile acestuia in timp ce canta piesa lui Eminem si a Rihannei, "Love The Way You Lie". Bine intrebarea mea este:Ce inseamna sa devii virala? Va rog ziceti-mi. Pupici!

Răspuns Câştigător
| YangMin a răspuns:

Acum depinde si la ce te referiwinkingVerala are 3 intelesuri:

-Populara/cautata
-Virus
-Proteine/vitamine

love struckFundalove struck?

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Adica foarte cautata, populara.

| CartideCitit a răspuns:

Cred ca se refereau la... "marketing viral" ( http://ro.wikipedia.org/wiki/Marketing_viral )