| Pinkgfvw a întrebat:

Buna! Acum intru in clasa a 9-a si am foat repartizata la un liceu din alt oras,am fost la liceul din orasul meu si m-au chemat poimâine sa sunam impreuna cu directoarea la liceul la care am fost repartizata sa declare locul meu liber si sa ma inscrie la acest liceu pe un loc liber, este posibil sa se faca transferul inainte de începerea anului sau este posibil sa raman fara liceu?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"am foat repartizata la un liceu din alt oras... este posibil sa raman fara liceu?"

din moment ce ești la liceul ăla din alt oraș, inseamnă că nu ești "fără liceu". Ai primit ce ai cerut (in fișa cu opțiuni)