| nicoleta_8667 a întrebat:

Acum o luna am fost intr-o excursie si am dormit cu prietenul
meu.Nu am avut contact sexual.Singurul lucru mai diferit a fost ca ne-am sarutat iar la un moment dat era deasupra mea.Amandoi eram imbracati(lenjerie intima respectiv pijamale). Problema a fost ca eu eram in perioada menstruatiei.
Acum doua zile trebuia sa imi vina insa nimic. Mi s-a intamplat sa intarzie si aproape doua saptamani dar avand in vedere intamplarea imi fac griji. E posibil daca el a ejaculat sa se intample vreo ceva in privinta mea? Este posibil sa fi patruns sperma prin haine? Este putin probabil sa fi ejaculat pentru ca mi-as fi dat seama. dar. vreau un sfat.Astazi am observat o secretie in cantitate foarte mica de consistenta unei creme, alb. Avand in vedere cele relatate imi fac griji pentru ce e mai rau si mi-e teama.
Astept sa-mi raspundeti.Multumesc

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata prin haine, nu am auzit niciodata de o sarcina prin chiloti, asa ca nu e cazul sa te gandesti la sarcina. daca intarzierea este de peste 10 zile, ar trebui sa te vada un medic ginecolog sau endocrinolog.

4 răspunsuri:
| Brunetica a răspuns:

Buna! nu ai de ce sa iti faci griji, nu e din cauza ca s-a urcat pe tine tine nu iti mai vine menstruatiea, poate ca de ce te stresezi.linistete ca nu are cum sa patrunda prin haine cat de subtire sa fie hainele!

| cagulatu a răspuns:

Dar nu-l poti intreba pe el daca a ejaculat? E asa de greu?

| Danyellaaa a răspuns:

Poi, nu cred ca ai ramas, sincer adica erati imbracati destul de bine. Si in legatura cu asta nu e obligatoriu ca menstruatia sa-ti vina la date fixe, dupa calendar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU EXISTA ASA CEVA! ca sa ramai insarcinata, trebuie sa existe un act sexcual si sa mai fie si PENETRARE! altfel cam greu sa ajunga spermatozoizii in ovare! din milioane de spermatozoizi la penetrare, ajunge doar 1 ca sa fie dupa aia o sarcina! hai sa zicem 2 poate sunt frati gemeni, dar mai rar!