| AnemonaP a întrebat:

Acum o luna mi-am luat un iphone 6. Si am observat ca in unele poze,chiar daca nu le misc deloc,ies anumite detalii din poza in ceata,de exemplu parul,nu iese clar.o colega mi-a spus ca a observat si ea asta la mai multe persoane. Iar astazi am observat la telefonul unei colege ca la ea se vede foarte clar,iar la mine mai in ceata. Am crezut ca este din cauza foliei, dar si colega mea are folie pe ecran. Sa il duc cu garantia inapoi?

3 răspunsuri:
| Adbbmsh a răspuns:

Iti recomand sa faci o sesizare institutiei de unde l-ai achizitionat si sa ii rogi sa ti-l inlocuiasca.

| AnastiAndra a răspuns:

Iphone-ul e telefon de o zi! Mai bine aşteptai puţin şi-ţi luai Galaxy S7 nu toate prostiile (iphone)!

| LaurentiuValea a răspuns:

Stai pana se focalizează camera.