| Pattrisssiia a întrebat:

acum o sapt a avut la tv un film horror in care era vorba de spiritele unor copii care atunci cand cineva statea cu masina pe sinele de tren ele impingeau masina. Stiti cum se numeste?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, aceste filme horor sunt incarcate cu spirite demonice, sufletul tau va merge in iad daca nu ceri iertare Domnului ca te-ai uitat la aceste filme.

| Trynda a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu scrie nicaieri in Biblie ca filmele horror ar fi demonice sau ca ar fi vreun pacat. happy

| MonalisaBB a răspuns:

"Amprente mortale".
Si eu l-am vazut pe KanalD.
Sper ca te-am ajutat.