| qPringles a întrebat:

acum un an am cunoscut un baiat care e mai arogant si idiferent, asa e firea lui. Am devenit prieteni, toate bune si frumoase pana acum 2 saptamani cand ma suna si imi spune ca ma place, iar dupa aproximativ 2 ore ma suna din nou si imi spune sa uit. am inceput sa ne certam si sa ne ignoram pana acum 3 zile cand el a venit la mine acasa si mi-a zis ca isi cere iertare. In fine, n-am acceptat, iar cand am dat sa inchid usa el a blocat-cu piciorul si s-a indreptat spre patul din camera mea pentru a se intinde. A inceput, dintr-o data, sa zica 'scuze' in continuu. Intre timp o prietena m-a rugat sa vin pana jos 'ca sa imi dea nu stiu eu ce uitasem la ea' si cand m-am intors el dormea si imj spunea numele in continuu.
Scuze ca e lung dar efectiv nu mai intelegmce vrea baiatul asta de la mine si ma gandeam ca ma-ti putea ajuta.

5 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Dar tie iti place de el?

| qPringles explică (pentru SuneteDeChitara):

Da, chiar foarte mult.

| maria999 a răspuns:

Eu cred ca el te place.A incercat sa iti spuna chestia asta, iar dupa si-a dat seama ca nu a facut bine pentru ca tu s-ar putea sa nu-l placi.Din acest motiv a spus sa uiti totul.Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el foarte deschis si sa vezi ce vrea pana la urma.

| Hevnoraak a răspuns:

Am auzit multe la viaţa mea dar asta...
Adică intră la tine în casă şi pe urmă se aşează în pat şi adoarme?
Ăla ori e nebun ori e nebun după tine draga mea.

| alexandra96alle a răspuns:

Probabil te place, dar estee confuz