| username203 a întrebat:

Acum un an,de ziua mea de nastere,cea mai buna prietena mi-a dat un carnetel in care a facut un fel de poveste despre mine.
LA sfarsitul acesteia mi-a scris ca ma iubeste,ca nu vrea sa ne certam niciodata si sa ii promit ca nimic nu ne va desparti...
Intre timp,ea s-a schimbat mult,ne-am certat, ne-am distantat...am incercat mult sa o fac sa fie ca inainte, dar nu am reusit..Acum,de multe ori cand ne intalnim are o privire ciudata..de parca i-as fi facut ceva, iar acum ma uraste...
Zilele astea am gasit carnetelul de la ea..de suparare am rupt paginile cu povestea, dar am lasat paginile in care ea mi-a lasat acele mesaje.As vrea sa i-l inapoiez,sa vada ce mi-a transmis,dar,totusi,sa ii scriu si eu ceva...
problema este ca nu stiu ce.
As vrea sa ii scriu ca imi este dor de vremurile vechi,ca imi pare rau ca s-a schimbat,dar cu toate astea ea e singura care poate sa schimbe lucrurile[de la ea a pornit distantarea noastra], ca imi amintesc toate nebuniile facetu impreuna..etc pentru a vedea cum ma simt acum, ce parere am despre cele intamplate etc.[dar fara sa fie un romanlaughing]
Va rog mult sa imi dati cateva idei legate de cum as putea formula totul.
Multumesc anticipat!
Dau funda :*

1 răspuns:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna happy ii poti da mesajele lasate de ea, si ii poti scrie: '' Stii, iti amintesti[ dai exemple de momente frumoase petrecute intre voi], stii cate secrete avemwinking imi e dor de tine, imi e dr sa sstam seara sa vorbim, sa radem, sa fim prietene unite pe care nimeni nu le putea desparti happy chiar daca ne-am marit, am crescut, ne-am schimbat si poate certat mereu ai ocupat un loc in inima mea happy Te iubesc, si imi doresc sa fii iar prietena mea! [ poti sa il pui intr-un plic] :* Bafta si sper sa va impacatii