| deasilverstein99 a întrebat:

Buna acum2 anii m-am mutat in Spania si deja am trecut la liceu..sunt foarte deprimata as pute spune ca st un emo :haine, muzica rock, actitune.in fine am 14 ani si este un baiat super frumos care este emo are 17 ani imi place foarte mult si nu stiu ce sa sac este prietenul prientenei mele intro zii i-a spus ca o fata vrea sal cunosca ......cand l-am vazut ata de aproape de mine am simtit ca o sa mor de rusine, mi-a spus cum il cheama etc si dupa ne-am imbratisat. dupa cateva zile la scoala ma simteam ca si cum toti prietenii lui ma priveau foarte atent.de cate va zile cand trec pe langa el se uita la mine ..cate va prientene i-a cerut sa iasa cu mine el a spus:n-am iubita dar este mult prea mica decat mine. ajutati-ma nu stiu ce sa fac

2 răspunsuri:
| Upz0r3 a răspuns:

Nu este diferenta foarte mare intre voi, daca esti si oleaca mai dezvoltata adica sa nu pari fix de 14 ani [sa pari mai mare] este si mai bine nu ai ce face doar sa astepti sa vorbeasca el cu tine...nu tu cu el pentru ca asa cum ai zis si tu, esti mai mica decat el si esti si fata.el e baiatul... daca chiar este interesat de tine te va contacta cu siguranta, daca nu este interesat va spune ceva gen ca esti prea mica si nu va actiona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania nu-i America. Ei au grija sa nu intre in conflict cu legea. Asa ca pina la 18 ani... ai grija si rabdare. Nu pierzi nimic.