| andrreeaaa a întrebat:

.aintrat cineva zilele trecute pe mine ..pe messenger.si avea o poza xxxl la avatar..imi tot dadea weeb..nu am dat accept.dar ma tot intreb : o fi fost cineva care face videochat? adica imi ia bani. apare la factura?

3 răspunsuri:
| 3udoareu a răspuns:

Daaa, imi amintesc ca mi s-a intamplat si mie laughing) thmn x_x nu nimeream sa inchid si tocmai atunci aparuse si fratemiu( 10 ani) in camera mea laughing a fost tare laughing de at nu mai primesc la prieteni pe oricine laughing oricum era un strain si numai engleza vorbea

| innocentgirls a răspuns:

Nu apare la factura.winking
mai sunt prosti din aia care se dezbraca la web.happy iti i-a bani doar daca intri tu pe un site de videochat

| andrreeaaa explică:

Mersii mullt mult de tot:X