| GeorgianaBurceana a întrebat:

Ajuta sauna? Este cineva care a facut si s-au vazut rezultatele? Tin dieta si fac sala,dar am auzit ca este foarte buna.ce parere aveti, sa fac de 2 ori pe saptamana?

1 răspuns:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Din acte am inteles eu, nu! Practic dupa ce mergi la sauna, iar apoi te cantaresti si vezi ca ai mai scazut in greutate se datoreaza faptului ca ai transpirat. La o sedinta la sauna nu arzi nici macar 100 de calorii, deoarece nu faci miscare. happy