| AnonimMM678 a întrebat:

Buna, ajutati-ma cu un sfat, trec pe clasa a 10, cum sa i spun unei colege ca vreau sa stau cu ea in banca, nu o sa am cu cine sta si nu vreau sa stau singura, ce sa fac sad sad

3 răspunsuri:
| Xaya a răspuns:

Ofera-i mancare, oamenii sunt ca animalele deci usor de dresat "stai cu mine? Am ciocolataaa" merita sa dai 2 lei pentru o colega buna de banca. cine stie, poate ajungeti chiar foarte bune prietene

| nhhv a răspuns:

Am trăit s-o aud și p-astalaughing)))))) Întreab-o ca la căsătorie dacă vrea să stea cu tine-n bancă și aia e.

| Sfivdyh a răspuns:

Pai încerci să stai mai mult pe lângă ea și când e momentul potrivit poți să îi spui dacă poți să stai cu ea in banca