| Alexandra_7889 a întrebat:

ajutati-ma
deci... mie imi place de un baiat si cred ca si lui de mine vb pe mess vorbim la telefon...Problema este ca, cand vine afara eu mai glumesc cu baietii cateodata si el se uita foarte ciudat la mine si pe urma imi reproseaza ca sa ma duc la aia sa vb cu ei.Ca mie imi place de aia etc etc
ce sa fac? sau cum sa fac sa ii dovedesc ca eu pe el il plac?
si de ce este asa gelos?

I don't want to see

funda :*
mersi pentru raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| HahahaAb a răspuns:

Dar de ce nu sunteti impreuna, sau poate el se considera deja combinat cu tine si nu'ti dai tu seama?
E prea nasoala chestia, pe al meu l'as omora daca ar face asa.Eu cu baietii sunt mai ca tine.
Bafta la pupat de impacare cu gagikutu'!

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Este gelos.Tu nu ai fi geloasa daca o tipa s-ar da la el? Spune-i sa inceteze cu gelozia, ca nu sunteti impreuna ( ca sa bati un apropo )