| catalina148 a întrebat:

ajutati-ma. Sa incep. Eu nu prea ma inteleg cu tata pe 6 decembrie am iesit cu colegii afara si tata stia cand am ajuns acasa am dat telefonul pe silentios si dupa mi-a cerut telefonul si i l-am dat si mi-a zis ca de acum inainte nu mai am telefon si eu i-am zis de ce si mi-a zis ca il tin pe silentios si pe 12 decembrie i-am luat telefonul lui mama sa ma joc pe el si a casunat pe mine ca de ce i-am luat telefonul lui mama...ce fac?

2 răspunsuri:
| MC_Oana_1984 a răspuns:

Pai acum depinde
Poate nu are incredere in tine si spune ca nu vrea sa ajungi rau cu anturajul
Poate te suna si nu raspunzi si spune ca iti tii telef pe silentios
Poate i ai gresit cu cv de curand si nu mai vrea sa se mai repete
Oricum o sa ii treaca, e parinte iti vrea binele.Am avut chestii de 2 ori mai rele si acum ne comportam unul cu altul de parca nu s a intamplat nmc niciodata.

| catalina148 explică (pentru MC_Oana_1984):

I-am cerut telefonul de 2 ori si vreau sa il mai cer maine da cred ca nu mil da....maine trebuie sa plec cu sora mea la tara si fac 3 ore pe drum si vreau sa ii cer telefonul da nu cred ca mi-l da