| impossiblless a întrebat:

Buna ajutati-ma si pe mine am un telefon sonye ericsson k330 mi-am cumparat un cablu de date si nu trebuie cd- laam pus la calculator la usb la unitate si l-am pus si la telefon si in continuare cum fac? ce trebuie sa fac? va rog frumos ajutati-ma! dau orice multumesc frumos

2 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Daca are porn USB nu trebuie sa-l instalezi o sa gasesti un nume diferit in my computer : dar are si autoplay si dai pe folderul ala din autoplay si intrii in tel. xD.

| geo691 a răspuns:

Saca sti sigur ca nu iti trebuie cd e simplu trebuie sa iti apara My Computers inca o partitie in afara de (Chappy si (big grin) cu alta litera de exempu : (Ghappy (Fhappy si intri in partitie si dai copy din pc /paste in partitia restectiva. Daca ai si card la el merge sigur cu metoda de mai sus dar eu sunt in dubi cu cd.