| asadadadsadadad a întrebat:

Buna ajutati-ma si pe mine cu un click http://www.resursecs.com/frags/frag.php?player=vipalexan dru25 dureaza 2 secunde dau si fundite plz trebuie sa apasati pe butonul go go go MsSS:D

Răspuns Câştigător
| LovxeAngel a răspuns:

Sunt Moarta pentru 24 de ore laughing) pai si pe urma ma ridic din mormant nu?laughing Daca da vin si te bantui dupa 24 de ore rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Am dat. happy

---> Ce este acesta? Un joc? happy Ce trebuie sa faci in el si despre ce este vorba.
---> Pare interesant! Bafta!

| LovxeAngel a răspuns:

Funda?