| botik_3241 a întrebat:

Buna:*ajutati-ma si pe mine cu un rasp la o intrebarebig grin
nici nu stiu cum sa incep si cum sa va spun ca sa fie si putin dar in acelasi timp sa intelegeti
am o verisoara cu care m-am inteles bine pana acu vreo 8 luni cand a inceput o relatie cu un baiat care era si prietenul meu dar chiar nu parea inainte ce este acu, adica cu mine nu prea s-a schimbat, ma refer la comportament dar cu vara mea da. adica nu o mai lasa sa faca ce vrea ea... mie si iubitului meu nu pre nea conv asta...am incercat sa o conving ca nu e bine sa tot faca ce vrea el ca o sa ajung amai rau, pentru ca el ii cere explicatii pentru orice face dar cand vine randul lui sa i le dea tipa la ea.
si acu nuci nu stiu ce sa mai fac
a devenit cam disperanta ea in ultima vreme
si chiar nu mai stiu daca sa mai vb cu ea sau nu
iubitul meu mi-a zis daca vreau sa mai vb cu ea el nu are nimic impotriva dar totodata simt ca o sa ilk pierd si pe el si alti prieteni fff buni care ii am ink din copilarie
asa ca nu stiu ce sa fac
sa vb cu varamea in cont sau cu prietenii mei
daca mai aveti nevoie de inf dati comm

1 răspuns:
| s73f1 a răspuns:

Poti vb cu ea fara sa stie prietenii tai