| delena a întrebat:

Buna!
Ajutati-ma si pe mine!:-s
De la un timp incoace ma dor foarte tare sanii. Mentionez ca am 13 ani si de obicei port bustiera. Daca ii atinge cineva imi vine sa tip de durere si ma dor foarte tare sfarcurile, iar sanii sunt mai tari.
Cauza acestor dureri sa fie cresterea acestora?
Multumesc.
Dau funda!happy

3 răspunsuri:
| DeniZu a răspuns:

Si pe mine ma dureau la 13 ani, bine acum depinde si de organismul fiecarei fete...nu trebuie sa te sperii, e din cauza cresterii, chiar e varsta la care incep sa se dezvolte ca tu sa poti simti asta, o sa vezi ca in vara vei observa diferenta

| diiiiiiia a răspuns:

Da iti cresc happy

| marian_1999 a răspuns:

Lala daca ti-a venit ciclul menstrual in acea perioada te dor si sanii daca nu atunci incerca cu un baiat si iti va trece sigur