| teamo99003 a întrebat:

Buna ajutati-ma va rog eu am ciclu si as dori sa incep a ma folosi de tampoane dar nu stiu precis pentru ce sunt ele in afara de ciclu ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Pentru nimic alt ceva te protejeaza sa nu te patezi

| anytsyrc a răspuns:

In afara de ciclu tampoanele nu folosesc la absolut nimic, iti ofera protectie in'' momentele rosii'', poti sa te duci la piscina linistita fara teama ca se umplu cu apa si apoi te jeneaza, ink ceva puneti un protejslip in caz de.

| CannbalCorpse a răspuns:

Tampoanele se folosesc doar pentru a te proteja de petele nedorite, nu ai voie sa te duci la piscina in timp ce esti pe stop sau la mare! tampoanele se schimba la 3-4 orehappypentru a te mentine curata

| ELY0 a răspuns:

Pentru a nu pata hainele! E foarte rusinos