| Căpşunnă a întrebat:

Buna ajutati-ma va rog frumos spuneti-mi si mie toate liceele economice din bucuresti. Si cateva licee cu prof stinte sociale si filo (caateva la cele 2)Funda +vot!

3 răspunsuri:
| ɹǝʞoſ a răspuns:

Poftim un site cu toate liceele pe sectoare din Bucuresti. http://mate.info.ro/Resources/ro-RO/Licee_Bucuresti.aspx
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Căpşunnă explică:

Am cerut licee economice nu mate-info.

| AlexyaIrinna a răspuns:

Hey! imi poti spune si mie te rog ..licee bune de economie ..as vrea sa ma axez pe economie politica te rog ajuta-ma! vad ca esti mai mare ca mine si poate ai intrat la vreun liceu din asta! stii vreun liceu cu medie mare de economie politica