| Alina_9967 a întrebat:

ajutati-maaa vaaa rogg. il plakkk...illl plakkk.il plaakkk;(;(;(

biineee... sa incepem cu inceputul...am inceput a vorbi cu el pe net.ma roogg. el e asa de amuzant.si asa de placut sa vb cu elll :* ne vedem la scoala (el e mai maree putin) atiiit de taree imi place de el.mai vb la scoala :d el imi da din ochi, iar eu ii dau salutt xD

pe net ii scriu eu mai des, adikaa. aproape in fiecare seara.si el m-a intrebat odata,, nu ti se pare ca vorbim aproape in toata seara?"

ma roooggg...cum sa-mi dau seama daca ma place si el?

si inca ceevaaa... ce sa fac ca sa ma placa, adica cum sa ma port?

multumesc mult celor care au aucordat citeva minunte acestei intrebari, si ajutati-ma cu un sfat va roogg. ce credetiii?;(

4 răspunsuri:
| BomBonika_9617 a răspuns:

Bunaaaa:*:* cred ca te pot ajutaaalove struck Deci.Si eu tot asa vb cu un tip pe messwinking vb din vara de 3 luni incoace vb pe mess non-stop si i-am sp ca vr sal cunosclaughing el o zis ca o sal cun cand va incepe scl si tot asa si bla bla bla a inceput scl:d prima data cand l-am vauztbig grin s-a uitat frt dulce la mine si mi-a zambit si ma salutat.eu i-am zis pe mess'" doamne ce mult imi place zambetul tau"; x el o ras o crezut ca imi bat joc de el.si apoi m-a intrebat daca imi trebuie manual de engleaza si i-am zis ca da.de fapt asta a fost un motiv sa se int ca minelaughing dar cand mi-a dat manualul nu a fost deloc sociabilsad si mi-a cerut iertare:d si asa a mai trecut o saptamana:d pana cand eu nu am mai avut rabdaree si i-am sp ce simthappy [fac o mica paranteza cum i-am zis]][[ pai sa fiu sincera cu tine imi esti cam draglove struckblushing el: " sa fiu sincer nu stiu ce ar trebui sa spun" eu:pai eu ca fata am facut primul pas de aici nu stiu care ar fi urmatorul pas" el:" urmatorul pas ar fi sa ne petrecem cv timp impreuna"love struck am fost in a 9-lea cer; x tremuram toata:X:X:X pfff :X:X:]]]]el a ramas uimit sa zic asa pentru ca am avut tupeu sa-i spun. Iar eu la randul meu am fost si mai uimita cand mi-a spus " cum de nu ai asteptat sa-ti spun eu asta? si mi-ai spus-o tu prima?" si i-am zis " sa fiu sincera nu am crezut ca ma placi..." si mna:pe acum ne-am propus o intalnire:d; x duminica astalove struck sper sa fie cv de vislove struck te rog sa-mi tii pumnii:*:*: ah da...
concluzia din ceea ce ti-am sp eu?laughing
spune-i-o tu inainte sa fie prea tarziuwinking baietilor le plac fetele indraznetze:d dar eu nu am facut-o pentru asta.ci am facut-o pentru ca asa am simtithappy sper sa ai si tu norocul meubig grin:::*:*:

| AlexandraHNY a răspuns:

Fi naturala.simtete bine.propunei sa iesiti intr-o zi.vi pur si simplu si ii zici : "ce plictisita sunt.hai sa mergem pe undeva"" atat.nu trebuie foarte multe chestii.de facut. daca iesiti in oras mananca cat vrei sice iti place.va aprecia asta...desi nu zice nimeni INDOAPATE! laughing vorbeste cu el...eu mi-am placut iubitul o groaza de timp, vorbeam cu el in fiecare zi pe messs il adoram, si nu ma prea placea.iar acum. dupa 8ani in care l-am placut mult mult mult, suntem impreuna si ne iubim. visam la casatorie.ai grija love struck si nu uita.fi tu mai puternica si cea cu initiativa.
P.s : fi atenta sa nu pari figuranta. si daca vrei sa-l faci gelos. nu incerca in niciiun caz cu alti baieti.

| ℓαυяα a răspuns:

Daca nu-i placea de tine nu statea sa vorbeasca cu tine in fiecare seara happy

| didutzu a răspuns:

Buna.daca tipu' te place o sa iti arate la un moment dat niste semne. Uita-te discret dupa el si fa-te ca nu ii dai importanta si vezi daca se oftica sau daca ii e indiferent lucrul asta si asa iti dai seama ce are de gand.Ai putea sa il intrebi ce fel de fete ii plac iar daca te potrivesti descrieri e un semn bun.Sau intreaba-l ce i place la tine...fi thu ca sa te placa.fi naturala si e de ajuns pentru o pers care te merita.Iar in kazul in care aflii ca nu te place nu dispera ca sunt baieti destuihappy te pup:*