| мełıššα a întrebat:

Buna all
Am cautat pe google aspecte pentru hi5 mai faine si am gasit dar nu stiu cand copy codul acolo dau ok si nu`mi apare la hi5.
Cum pot sa fac sa fie din nou hi5`ul vechi? ca asta noul nu are aspecte faine nu se gasesc pe google
Dau fundoi :*

4 răspunsuri:
| Allιメ a răspuns:

Cu noul hi5 BETA, skin-urile de pe Google nu mai mergsadTrebuie sa le folosesti pe cele special facute pentru hi5 profil.

| SCLIPIC a răspuns:

Nu merge sa iei aspecte dupa google. Poti sa cauti la modifica aspectu aspectul sau sa creezi tu unul! funa!

| SCLIPIC a răspuns:

Nu se poate sa iei dupa google.Ele se gasesc acolo la modifica aspectul sau creeaza un aspect

| anddreutza a răspuns:

Dar ca sa iti schimbi aspectul de la hi5 nu trebuie sa cauti pe google, ci sa intri pe pagina ta de hi5 si sa dai la "Modifică aspectul" si cauti acolo ce aspect vrei. pentru a reveni cel vechi nu stiusad