| MyDream a întrebat:

Buna all! am si eu o dilemacrying...am fost sau sunt cu un baiat azi imi zice te iubesc maine ma injura si ne certam dupa ce ne certam isi cere iertare si vrea ca totul sa fie ca inainte...baietii ce credeti tine la mine?sad sau doar se joaca cu mintea mea?

Răspuns Câştigător
| ionutdj a răspuns:

Pai odata ce te injura si se comporta urat cu tine. inseamna ca nu te iubeste e indiferent. dar are o mica scapare sa zici asa asi doreste ceva de la tine.si probabil ati sti cat de cat un punk mai slab si pentru asta asi cere tot ertare si mai prelungeste relati si incearca intr-un fel sasi atinga scopu... ar fi bine sal lasi si fiu u indiferenta si sa nul mai ei in seam si daca te perde atunci vezi cam cum reactioneaza si daca o sa continuie sa te mai caute dar asat nu o zi sau 2 si o perioad ce ceva zile bune. si dup daca vezi ca o da in disperare dup tine sa stii ca te iubeste si o sa se schimbe pentru o sa se invete minte si o sa ste tot timpul cu smochina ca daca greseste te pierde earasi...

6 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu, cred ca te iubeste daca te injura! Eu spun sa te desparti de el, doar nu ai vrea sa continui asa cu el? azi te injura maine, iti spune ca te iubeste si tot asa.Lasa-l in pace, ca mai sunt baietiihappyPa, pa

| herbalist a răspuns:

Daca te injura de fata cu altii incearca sa se dea mare si de tinut la tine mmmmmm. nu prea 50%

| anonymus_1825 a răspuns:

Inainte de a iti da un raspuns trebuie neaparat sa te intreb: Cati ani ai?

| Bubu_7041 a răspuns:

Iti spun eu...desi sunt fata
s'ar putea sa'si bata joc de tine mai ales daca se poarta asa.
nu trebuie sa suferi din asta, asa sunt toti oh go on...
trebuie sa'l pui in fata faptului implinit si sa'i spui ca asa nu mai merge :]

| madalina_4528 a răspuns:

Daca te injurasad e rau, pe urma isi cere iertare? inseamna ca vrea ceva de la tine si nu vrea sa te piarda inca

| MyDream explică:

Am aproape 16