| anonim_4396 a întrebat:

Buna all :* am un sony ericsson w200i si cand fac poze si le descarc pozele sunt mici sad stiti cum as putea sa fac pozele mari. normale sau cum sa zic?sad multumesc

3 răspunsuri:
| DeeeaA a răspuns:

Cauta la optiuniile aparatului foto de la telefon dimensiuni si da sa fie la cea mai mare pe care o ai...cand descarci pozele o sa le ai la marimea maxima pe care o so pui...la mine a functionat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut asa cum mi-ai zis insa tot la fel imi arata pozelesad

| wiox3012 a răspuns:

$6. 00 Welcome Survey After Free Registration!