| ciucalataaerata a întrebat:

Buna all...
as dori si eu niste status pentru fete pline de impresii si tupeu:-d.
va multumesc nespus de mult:*pentru ca ma ajutati:*

Răspuns Câştigător
| geoanarandi a răspuns:

Nu ma atinge.♥♥♥ Nu plange. Si stii ceva? Lacrimile tale nu mai au de mult efect asupra mea te maturizezi prea greu.♥♥♥ Crezi ca's ma'ta sa te iert mereu?`~oh go on; x"♥♥♥"

ca u vrea o zi, ca mine vrea o viata, eu sunt printesa lui, iar u ramai o zdreanta

Taci. e un kuv potrivith pentru uh…pai d cand vb uh de mine? inkidetssi gura.stapanejtetzy ura…folosejtetzy gura doar atunci cand sugi po0la…

Ma joc cu mintea ta…Azi u esti prada mea…Eu sunt stapana ta, Mereu va fi asa…Doar 2 vorbe si un sarut, Te ametzesc, te lasa mut…Ma joc mereu, fac ce vreau eu, Asea va fi mereu…""
Iubeste`o, nu`mi pasa.Pastreaz`o de tot. iar pe mine.Priveste`ma si LINGE-TE PE BOT.laughing"

Ce sE aScuNdE iN mN nImEnI nu sTiE…iN nIkIuN cAz uHhappy…pOtH sa fIu dUrA s`Au sa iNdUr…sa tAk s`aW sa iNjuR…sa tE sCuIp s`Au sa tE fAc sa tE sCuIpI sInGur
Imi place vrajeala ta, dar sa nu intelegi gresit, Daca ti’am zambit nu inseamna ca m’ai prostit!"
Complimentele tale nu ma ridica! criticile nu ma coboara! sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu! nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot! sunt ceea ce sunt! iar daca nu`ti convine nu ma plang

Fitze, gesturi si tupeu, asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o p-rintzesa asa ca mine

fetele bune sunt facute din miere sh dulceata...eu st facuta din angelly sh gheata
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii. tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotu’

Bai baieti ca sa fiti ca mine nu puteti, asa ca mai incolo ca sunteti niste boschetzi!

uiTa`te atent … nu insistent …priveste dAr nu aTinge …tE pot respinge! viseaza …doreste! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE

cool...nu?
funditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!