| MaGicElEmEnt a întrebat:

Buna allhappy. As vrea sa stiu daca Joi si Vineri se merge la scoala?(adica 1 demebrie si 2 decembrie) ca nu stiu sigur daca si pe 2...va rog mult de tot happy
P. S:Mersi tuturor kiss dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| WedDye a răspuns:

1decembrie NU se vine iar pe 2 DA { iar parerea unora e ca mai bine sa stai acasa si probabil sa primesti absente} deci => pe 1dec nu se face sc iar pe 2 DA... intelesbatting eyelashes laughing)?!

10 răspunsuri:
| WedDye a răspuns:

Pe 2 se vine la scoal { sarbatori in care avem liber sunt numai Pastele Craciunul, 1 decembrei si altele }

| xSweetAnGeLx a răspuns (pentru WedDye):

Nu se vine. nu are rost sa mergi. mai bine stai acasa si faci nani happy adica poate ca deinde si de scoala. dar la mine nu mergem

| NancySweetty99 a răspuns:

Pe 1 si 2 decembrie nu se vine la scoala.ce rost mai are sa te duci vineri? deci mai bine stai acasawinking fundita?

| Lory_1630 a răspuns:

Astazi (30 noiembri)se hotaraste daca vom sta acasa si vineri(2 decembrie). Oricum pe 1 decembrie stam acasa.

| AlinaFilip99 a răspuns:

La mine la scoala nu se merge vineri...

| MaGicElEmEnt explică:

Ma-ti ametitlaughing I don't want to see

| MaGicElEmEnt explică:

Deci se vine sau nu?laughingrolling on the floor waiting

| MaGicElEmEnt explică:

Grea-i viatalaughing

| WedDye a răspuns (pentru MaGicElEmEnt):

1decembrie NU se vine iar pe 2 DA { iar parerea unora e ca mai bine sa stai acasa si probabil sa primesti absente} deci => pe 1dec nu se face sc iar pe 2 DA... intelesbatting eyelashes laughing)?!

| anonimavorbeste a răspuns:

Buna! 30 noiembrie se merge la scoala! 01.12 stam acasa, 02.12 tot acasawinking

| anac0nda a răspuns:

Nu se vine. cel putin la mine la liceu e cerc pe 2 si pe 1 decembrie normal ca nu se vine ca e ziua romaniei.