| darkknight9 a întrebat:

Buna all...astazi e ziua mea de nastere si la scoala o colega i-a zis unui baiat daca vrea o bomboana(fost coleg de-al meu de care imi place) iar el a intrebat de ce iar colega mea a zis ca azi e ziua mea iar el cred ca s-a emotionat si de asta a zis ca nu ca azi a fost ziua la mai multi si a mai mancat bomboane...si dupa aceea el a mai stat putin in clasa la mine si cand am vrut sa scot bomboanele sa il servesc el a plecat si nu am putut sa-i mai dau bomboana.imi venea sa intru in pamant de rusine atunci si cred ca si lui la fel. ce colega batuta-n cap mai am si eu, nu? acum imi pare rau ca nu i-am dat bomboana dar ce sa fac daca a plecat? voi credeti ca si-a dat seama ca imi place de el?

5 răspunsuri:
| PsihinG a răspuns:

LA MULTI ANI! Nu trebuie sa te necajesti pentru incident, pastreaza o bomboana pentru el si maine cand te duci la scoala ofera-i-o.
Asa incepi sa devii prietena cu el.

| PsyhoWoman a răspuns:

La multi ani! :*:*:* pai nu cred ca s-a suparat in fond e o bomboana... poate-i palce si lui de tine eu zic sa mergeti la un sucbig grin

| iulian87 a răspuns:

! nu! da prietena ta e batuta in cap ca nu ti-a facut lipeala rolling on the floor ia zi doar de bomboana! baiatu s-a suparat si a plecat!