| anonim_4396 a întrebat:

Buna all!
Caut oameni care sa ma ajute sa fac un server privat de metin2!
Doresc sfaturi de la cei care au facut in trecut servere.
Cine doreste sa ma ajute, poate sa ma contacteze la id gingle_smile, cu mentiunea intru-un mesaj ca este pentru server. happy big grin

2 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Man nu e chiar asa greu daca te uiti la tutoriale numai ca dureaza multbig grin. In rest e usor ca faci pas cu pas big grin. Ce este urat ca al un momendat te intreaba cata memorie din ram sa donezi serverului. Deci dupa ce faci serverul o sa ti se miste mai greu pcul straight face

| tecuciul22 a răspuns:

Dupa cum stiu eu este ilegal sa detii un server fara licenta sau ce e aia...deci,daca reusesti sa cumperi licenta, multa bafta!