| Static a întrebat:

Buna all, cine crede ca Adam Lambert este frumos si cine crede ca nu este? eu sunt fana lui, dar adevarul este ca e chiar frumos deci nu spun asta doar pentru ca sunt fana luiwinking.

6 răspunsuri:
| mishybmx a răspuns:

Scarbos ii gay straight face

| rose_9640 a răspuns:

Mda...
si eu cred ca este dragutbig grin (si nu sunt bagaboantastraight face)
desi nu sunt fana lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o bagaboanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca e gay care e problema :S:S e gay si ce :S:S:Ssi mie imi place big grinbig grin si cred ca sunt o fana la fel ca tine :*:*:*:*

| zDafuq a răspuns:

Adam lambert straight face
Are o voce incredibila
Si nu e gay phbbbbt
Adiq eu nu cred
Sunt fana lui.si am vazut odata un interviu la tv cu el
In care a spus ca nu e gay si daca cineva il crede inseamna ca il iubeste si il admira ca, cantaret nu pentru faptul ca e gay ceea ce nu cred ca s-a demonstrat prin niste poze.trucate dp parerea mea t pup! :*

| Sophieeee a răspuns:

Adam Lambert este foarte frumos. Multe fete il plac:-j dar din pacate este gay. :) Si eu sunt fana lui + ca are o voce superba. Uite : http://cache.gawker.com/assets/images/gawker/2009/05/adam-lambert-gay-4.jpg [yuck] :)