| DragutzzzaaTa a întrebat:

Buna allhappy
De ceva timp folosesc spuma de par des.Si mi-am dat seama ca parul meu a devenit electrizat, aspru, lipsit de stralucire, umflat, des(parca am "mult par in cap" sa zic asa). Sa fie oare de la spuma? Ce sa fac sa mi se "repare" parul?
Sa ma filez? sau orike alta tunsoare care sa nu ia din lungimea parului. in afara de scari.

2 răspunsuri:
| Andrada_5314 a răspuns:

Poti sa te tunzi bob sau gen cleopatra
cleopatra :breton drept par drept culoare negru
bob :cu sau fara breton! cu varfuri ascutite

| Excellence a răspuns:

Poti sa te filezi putin insa renunta la spuma de par, ti-l afecteaza iti ia din stralucire si devine aspru. Exista creme de par care inlocuieste spuma respectiv gelul de par si fixativul.sau poti folosi ceara de parhappy
Daca nu vrei sa te tunzi foloseste o masca de par, iti face parul super ok si moale