| Abcfunny a întrebat:

Buna all! Mi-e cu o saptamana inainte de a-mi veni.whistling ma dor rau sani. Mi-a venit pe 26 august si ar trebui sa-mi vina pe 24 dar pe mine inca ma mai dor sani.
Nu m-am lovit deloc. pur si simplu mi simt grei si ma dor rau de tot [mai ales dimineata cand ma ridic din pat]
Care ar fi cauza?![fara misto]
Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tensiunea în sâni poate dura de la o zi până la 14 zile (chiar din timpul ovulației).
Să nu ai haine strâmpte în zona lor, sutienul să fie mai lejer pentru a nu mai exista această compresare asupra lor.
Sânii nu dor când cresc.
Face parte din tabloului sindromului premestrual.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă eşti la pubertate îţi cresc. Trebuia să spui şi tu vârsta. Baftă!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un dezechilibru hormonal cu efect asupra sanului. Du-te la ginecolog.

| Abcfunny explică:

# am 16 ani