| iubi a întrebat:

Buna all! Pe 30 luna trecuta trebuia sa imi vina ciclu, dar nu mi-a venit. A trecut o saptamana si nici acum nu mi-a venit. Dc?

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Draga mea, daca nu ai avut nici un raport sexual in acest timp, nu ai motive de ingrijorare. Intarzierea se datoreaza probabil schimbarii de temperatura sau pur si simplu menstruatia ta nu s-a reglat inca. Daca vrei sa fii sigura ca totul este in ordine, poti merge si la un control de specialitate. Ai grija de tine.

3 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

laughing cemi palce situatia ta. oricum nu zic mai mult de ce-au zis cei mai de jos laughing

| CarmenR a răspuns:

Nu ai precizat daca ti-ai inceput viata sexuala sau nu. Poate fi vorba despre o sarcina sau despre o problema hormonala. Daca ti-ai inceput viata sexuala iti recomand sa faci un test de sarcina.

| iubi explică:

Nu mi-am inceput viata sexuala. Sunt virgina