| Dennii a întrebat:

Buna all! Sa incep cu inceputul m`am saturat pur si simplu de viata am 13 spre 14 ani si nu am sani adica am dar foarte mici ce sa fac trec pe a 9 si mi`e rusine sa port o bluza si sa`mi zica altii ca de ce port sutien ca il port degeaba. Ceva solutie in 3 luni s`ar putea? Va rog ajutati-ma si nu`mi veniti cu chestiide genu nu ii lua in seama!
Multumesc anticipatsad

6 răspunsuri:
| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

Sper sa te ajute: Cresterea sanilor consta si in faptul fizic mai precis... depinde si de fizic.( un ex.: am o verisoara care la 19 ani de abia se vad sanii.si are un fizic superb.) Acum nu vreau sa zic ca sa bagi silicoane dar. sper ca e-am ajutat. daca da dai funda?

| BubblesStres a răspuns:

Nu ai ce face... pur si simplu cumara.ti sutiene cu "push-up".

| BomBoniCaCuCapsuna16 a răspuns:

Poti sati bagi shosete i sutieni)) o colega de-a mea are multa experienta in asta ))))

| Ioana27 a răspuns:

Fa abdomene...winking. Crede-ma ca sunt cele mai bune pentru marirea sanilor.

| Dennii explică:

Ceva exercitii? stiu eu...

| BuDy95 a răspuns:

In primul rand aia nu se pot numi prieteni; In al 2 lea rand e buna si varianta cu nu ii lua in seama; In al3lea rand pentru marirea sanilor, ca sa vb 100% natural, sunt bune exercitiile fizice!