| Mycutsa a întrebat:

Buna all! Sunt foarte, foarte dezamagita.sad Baiatul pe care il iubesc si pentru care am renuntat la multe lucruri a luat`o pe cea mai buna prietena a mea cu forta pentru a intretine relatii sexuale. Cand am aflat nu mi-a venit sa cred crying. Astazi l`am intrebat si nu a vrut sa recunoasca. Ma simt dezamagita rau. Eu am umbalt foarte mult timp cu el si acum a dovedit ce fel de om este. sad Ma asteptam sa fac orice altceva dar nu ma asteptam sa faca asta.crying Daca se dovedeste ca a violat`o il va baga la corupere de minori. Eu am intrebat`o daca a violat`o si a zis ca nu. Dar faza nasoala e ca ea nu mai este virgina si se poate razbuna oricand pe el. Poate spune ca el a violat`o.crying crying Oare credeti ca mai merita sa vb si sa umblu cu el? Il iubesc mult dar in acelasi timp sunt si dezamagita pentru ce a facut. sadsadsad Merita sa il mai iuibesc?
Il poate baga la corupere de minori daca ea spune ca a violat`o el? Sunt disperata...crying crying Fara mistouri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu. :d
Cu timpul il vei uita. prietena ta dk zici ca nu mai este virgina in orice moment poate face o plangere la politie zicand ca el a violat.o. happy
El dk te iubea nu o lua pe pe prietena ta cu forta pentru a intretine relatii sexuale. Ultima decizie iti apartine. happy Funda? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca nu merita. Cum a facut cu ea, poate face si cu tine oricand... Eu zic sa-l uiti si sa stai cat mai departe de el. Cat despre coruperea de minori, daca ea vrea sa-l denunte, se poate daca nu, nu si gata. Faza este ca nu cred ca va putea fara martorithinking Stii ce nu inteleg? Daca nici el, nici ea, nu recunosc ca a violat-o/a fost violata de el, atunci tu de unde stii ca el a facut-o?

| CristineDelaruss a răspuns:

Ar trebui sa precizez varsta amandurora.
+Am vazut intr'un ziar online ca coruperea de minori s-a redus la 16, si ca tinerii de 13 ani pot intretine relatii sexuale intre ei.
Daca e adevarat ce spui si daca fata zice ca a violat'o atunci probabil da, dar le trebuie dovezi. Si nu uita, coruperea e doar daca baiatul are 18 ani.
Sper ca te-am ajutat. Sa ai o zi frumoasa.

| Mycutsa explică:

Eu am 15 ani. prietena mea are 17 si el are 22 crying

| Mycutsa explică:

Adry05 eu nu stiu ca a violat`o sau nu. am zis ca ea nu mai este virgina si ar putea spune ca a violat`o el pentru a se razbuna

Răspuns utilizator avertizat
| ZarNo a răspuns:

Nu merita sa il mai iubesti in acest caz :s