| anonim_4396 a întrebat:

Buna all. Sunt la tara acum si de ceva vreme stau la poarta cu un baiat de vreo 26 de ani, eu am 14. doar ca amici fiindca sunt constienta ca e maricel pentru mine.Imi tot spune ca ii sunt f simpatica, o data m-a luat in brate si m-a pupat pe frunte si ma rog se cam da la mine. Si lumea de pe aici cam observa, adica celelalte grupuri. Ca el sta numai cu grupul meu. Si el e superb, deci e super frumos si fetele astea sunt invidioase.
Buuun, bunicii mei au aflat ca nu e dintr-o familie tocmai buna, ca e cam golanel... dar nu arata si nu se comporta ca unul, ca de obicei eu urasc golanii. Nu ma mai lasa sa stau cu el la poarta ca cica lumea de pe aici interpreteaza, si nu vor sa ii fac de ras ca stau cu elstraight face Dar eu m-am atasat de el, adica imi place prezenta lui.nu ca as vrea sa fiu cu el. Si mi-au spus ca atunci cand vine el, eu sa stau putin si apoi sa plecstraight face as parea o idioata.nu stiu ce sa faaaac.
Please, heeelp! dau funda^^ multumesc ca ati citit:*

Răspuns Câştigător
| ElenaZamfi a răspuns:

Probabil te crede o fetita de 14 ani, nu te ia ca pe o adolescenta.El are fetele lui de varsta lui.De ce s-ar uita la astea mici? Probabil esti foarte dragutsa si ii place prezenta ta.Btw, bunicii tai c-am au dreptate, cam bate la ochi.Cand sunteti in grup nu are nimic dar singur...Bafta!:*

2 răspunsuri:
| MicutzaaPooh a răspuns:

Poti sa ai o idila de`o vara nu neaparat o relatie serioasa :*

| Rucsiii a răspuns:

@MariaSimota daaa lui cica ii place viata, nu se incurca cu din astea mari sa aiba relatii serioaselaughing, numai cu fete gen 16-17 ani.straight face da asta ma gandeam si eu sa facem grupuri mari sa nu se vada.rolling on the floor