| RoxAnana a întrebat:

Buna all! Vacanta asta a fost f plictisitoare pentru mine.sunt cu casa in constructii si pur si simplu nu am avut timp sa merg la mare sau la munte.imi puteti sugera si mie cateva locuri din buc pe unde sa ma duc (in afara de cluburi sau discoteci) in ultima luna pana la scoala? Dau funda pentru cele mai bune rasp:*

1 răspuns:
| marrinnaa a răspuns:

Paii la piscina apanova, white, bamboo(15 lei) sau de ex iesi la un suc in tonka(romana) sau embassy. la white e si terasa.Prin herastrau are multi copaci si tine de umbra daca ai buletin de plimbi gratis cu bicicleta, du-te prin malluri (sunt o gramada de reduceri)poti sa te duci la patinoar in mall AFI palace cotroceni...la film la scala sau patria sunt ieftine biletele. nu prea mai stiu ce sa-ti spun