| DeEa_4814 a întrebat:

Buna all vreau s imi ziceti si mie cum pot s conving p cineva mai degraba p fostul prieten ca s imi spuna ce stie, a zis ca a auzit cum ca prietenele mele ar fi vb ceva de noi si ca e foarte grav, si nu vrea s imi zic pentru ca zice ca o s m cert eu cu ele si nu vreau... vreau s vad ce au putut sa zic prietenele mele, i-am jurat ca nu o s l zic nimic dar tot nu vrea.cum as putea sa il conving s imi spuna?

1 răspuns:
| madylynatha a răspuns:

Pai... draga deea in primul rand nu mai fi proasta si dai papucii pune-i conditii fi tare fata ca nu te doare si treci mai departe cu ar fi : daca numi spui ma despart de tine si iti zice daca tine la tine daca nu ii intorci spatele si larevedere!