| anonim_4396 a întrebat:

Buna all!
Vreau sa va pun o intrebare, sperand k ma veti ajuta!
Sa incepem cu inceputul:Este un baiat, mai mare decat mine cu 3 ani,dar eu il plac foarte mult,sh este foarte de treaba,asa cum nu gasesti foarte des,si ne intelegem foarte bine,,,nu cred ca mai m-am inteles asa bine cu un baiat NICIODATA!
Acum vreau sa va intreb pe voi >=Daca as sta cu el,credeti ca dupa despartire,am putea sa mai fim prieteni, sau o sa facem cum face orice cuplu?
Sper ca ma veti putea ajuta,,, sau macar sa incercati! Dau sh

Răspuns Câştigător
| NekoMiku a răspuns:

Depinde de persoana. Si eu am fost in aceeasi situazie, Si acum nu mai suntem impreuna dar ne intelegem la fel de bine ca la inceput.

| ImHereForYou a răspuns (pentru NekoMiku):

Nsj...il plac mult si imi este frica sa nu se strice prietenia dintre noi! Adica, cu toti fostii mei am ramas prietena, aproape toti, dar cu niciunul din ei nu m-am inteles cum ma inteleg cu acesta!
In ultima vreme, am inceput sa-l evit...pentru a putea sa-l pastrez doar ca un prieten drag!

3 răspunsuri:
| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca asta e normalitatea. Ce va fi? Depinde numai de voi.

| ImHereForYou a răspuns (pentru Costache_Tin_1956):

Perfect...mi-ai dat maxima!