| RoCkeRitZaa a întrebat:

Buna all... vreau si eu niste sfaturi cum sa devii mai >populara: adica ce haine ar trebui sa port, accesorii, cum ar trebui sa ma comport si dati-mi si niste replici misto big grin. Care ma ajuta si da sfaturi bune are fundita tongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insati si vei fi placuta de lumea care trebuie. Daca iti construiesti un personaj numai ca sa fii populara, va deveni un stres sa mentii masca.
Imbraca-te in asa fel incat sa reflecte stilul tau, fa-ti prieteni cu care sa ai interese comune si fii deschisa fata de ceilalti.