| diana_5715 a întrebat:

Buna all ziceti-mi si mie o tunsoare de par mediu. plss ajutati-ma ziceti-mi si mie km sa ma tund. funda am parull mediu

Răspuns Câştigător
| Pikhaciu a răspuns:

Trebuie sa iti faci tunsoarea in functie de forma fetei altfel va iesi un dezastru care nu te va avantaja :). poate te ajuta : http://www.femeia.ro/......fetei.html

2 răspunsuri:
| dende4 a răspuns:

Trebuie sa vezi si ceea ce ti se potriveste. cel mai bine ar fi sa mergi la frizer si el iti va spune cum iti sta mai bine.winking