| xCherri a întrebat:

Buna alzhappyAm cv stupid. sau cum vreti sa numiti sa va intreb. Deci sa incep.
Azi dimineata :p Am mers sa imi cumpar mancare din ciclul 1 laughing[reguli noi] Si am mers cu o colega.Cand am ajuns in fata la usa erau vreo 3 baieti care tineau de clanta[din interior], eu nu am vazut si si am tras de clanta si s-a rupt clanta [din interior], apoi am intrat linistita, si ca sa vezi ma vede profa`. Normal ca, acei baieti m-au acuzat ca-s vinovata laughing Si mi-a zis ca trebuie sa platesc ...etc...cand a auzit ca si eu am ceva de zis a ramas putin pe ganduri, i-am aratat baietii care au tinut de usa si nu stiu ce le-a zis ca am plecat.laughing
Deci intrebarile:
1.Care credeti ca e vinovatul?
2. Oare imi va scade nota la purtare, sau si mai rau exmatriculare >8-?
Hai raspunde-ti, dau funda:*

Răspuns Câştigător
| misterygirl a răspuns:

Buna happy! din ce reiese din povestea de mai sus... e clar ca vinovati sunt baietii, si cred ca si-a dat seama si profsoara, nai de ce sa-ti faci griji cu nota la purtare sau (exmatricularea) nu-i chiar asa de grav.ce tiasm spus ia-o ca peo sugestie! Nai de ce sa-ti faci atatea griji. fundita!?

3 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Nu cred ca pentru o clanta te exmatriculeaza.Nici nu cred ca-ti scade nota la purtare.Si daca a fost asa cum zici tu, ar trebui sa ii spui profesoarei; normal va fi cuvantul tau impotriva cuvantului lor.Si doar pe tine te-a vazut profesoara, pe ei nu? Adica ei care au tras si tu care ai tras...mi se pare ceva nelalocul luithinking
Vinovati ar trebui sa fie ei.tu alegihappy

| mondici a răspuns:

Pai normal ca baietii sunt vinovatii du-te cu patintii la scoala asta zic eu. sper cate-am ajutat

| xCherri explică:

Va multumesc pentru raspunsuri happy!