| dya22100 a întrebat:

Buna ^^
Am 1, 63 m inaltime. tongue 48 de kg. 13 ani, prietenii imi spun ca arat foarte bine pentru varsta mea big grin... sunt mai bronzata asa de fire,, ochii caprui par saten lung
cei care ati facut modeling sau faceti ce spuneti as putea sa incerc? big grin

6 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Cam mica de statura cei drept.

Dar dc nu,poti incerca, poate mai cresti.

Scuze e cam tarziu si nu prea stiu ce scriu asa ca daca zic ceva gresit imi pare rau, oricum succes probabil o sa mearga ceva!

| fanJBfan a răspuns:

Dap,incearca. e ft frumoshappyeu am facut

| foxeye a răspuns:

Eu am facut si inca fac, mai mult foto pentru ca nust atat de inalta am 1, 68. Am la fel 48 de kg doar ca am 19 ani. Incearca-ti norocul nu se stie niciodata (:

| AlleD a răspuns:

Depinde unde locuiesti.

| AlleD a răspuns:

Oh, scuze am crezut ca intrebi unde. Eu am fost la modeling. Ar putea fi putin costisitor. Acum depinde unde te duci. Unde am fost eu trebuia sa ne platim singuri si transportul si costumele, trebuia sa ne machiem singuri... Eu iti spun sa incerci.

| Shine_1620 a răspuns:

Esti destul de inalta pentru 13 ani eu am 14 si am 1.66